Twój TONGTANG ™ czeka na ciebie (… więc go zamów)


Pomyślałeś lub pomyślałaś, że TONGTANG ™ to instrument właśnie dla ciebie? Z przyjemnością go dla ciebie wykonam.

Na pewno chcesz wiedzieć ile kosztuje. Nic w tym dziwnego. Wszyscy patrzymy na cenę. Wolny rynek nauczył nas, że to samo może kosztować w innym miejscu nawet kilka razy mniej. I tak się dzieje na wolnym rynku sprzedawcy.

Nie jestem sprzedawcą. Nie zarabiam na marży. Wykonuję wyjątkowe instrumenty muzyczne na zamówienia wyjątkowych osób, takich jak ty.

Cena? Kawałek wytłoczonej, zespawanej i pociętej blachy. Ile może kosztować? W skupie złomu niecałe 2 zł. Gdybyś skrzypce Stradivariusa potraktował lub potraktowała jako rozpałkę do kominka to kosztowałyby 1,50 zł (plus 15 zł za przesyłkę).

Na aukcji która odbyła się 18 listopada 1998 roku wylicytowano takie skrzypce za kwotę ponad 877 tys. dolarów amerykańskich. W twoim kominku płonąłby najdroższy płomień świata.

Pozwól, że zapytam. Grasz na skrzypcach? Jeżeli tak, najlepiej wiesz ile trudu i wyrzeczeń wymaga osiągnięcie nawet minimalnej biegłości w posługiwaniu się tym instrumentem. A gitara lub pianino? Leszek Możdżer powiedział, że na swój sukces pracował ciężko od 5 roku życia.

I co? Gdzieś w głębi duszy odczuwasz tęsknotę za graniem muzyki, ale nie chcesz, a nawet nie możesz poświęcić wielu lat na żmudną naukę gry.

Dlatego TONGTANG ™ to instrument właśnie dla ciebie.

Nauka właściwego uderzania zajmie ci maksymalnie kilkadziesiąt minut - technikę opisałem szczegółowo w instrukcji dołączonej do instrumentu.

Strój pentatoniki daje gwarancję naturalnego tworzenia pięknych melodii z dźwięków granych w dowolnej kolejności, a magiczne i niepowtarzalne brzmienie zachwyci i zrelaksuje każdego, nie tylko ciebie.

Grać możesz na 1000 sposobów.

Grając na forum rodziny czy przyjaciół, nawet z minimalną wprawą, od razu zyskasz uwagę i zainteresowanie. Z łatwością będziesz również akompaniować innym instrumentom - TONGTANG ™ jest w idealnym stroju koncertowym. Możesz też "podgrywać" do różnych utworów z odtwarzacza lub radia - świetna muzyczna zabawa poszerzająca równocześnie muzyczną wyobraźnię. Dostaniesz nakładki pozwalające w razie potrzeby błyskawicznie przestroić instrument do tonacji molowej.

Po nabraniu wprawy zaczniesz grać coraz szybciej i wtedy przyda ci się tłumik zapobiegający nakładaniu się dźwięków przy tak szybkiej grze. Otrzymasz go gratis, w cenie instrumentu. Zaraz, a cena? Nadal nie wiesz jaka ona jest?

TONGTANG ™ nie kusi wymyślnym malowaniem, nie epatuje tajemniczą symboliką ezoteryczną. Jest solidnym kawałkiem stalowej blachy w jej naturalnej barwie. Jest wykonany w taki sposób, żeby twoja satysfakcja z gry na nim była taka, jak satysfakcja skrzypka grającego na Stradivariusie.

Muśnięciami opuszek palców wydobędziesz z tego instrumentu zaczarowane nuty wyciszające umysły, otwierające serca i nasycające duszę czystą radością istnienia.

Ile może kosztować taki instrument? Pewnie masz już w głowie wyobrażenie ceny i prawdopodobnie niewiele się pomyliłeś lub pomyliłaś.

Tak, siedemset dziewięćdziesiąt dziewięć złotych. Jest to wynagrodzenie za wiedzę "jak" i godziny pracy w najwyższym skupieniu, a wszystko po to aby wykonać jeden z najlepiej brzmiących i najłatwiej grających tank drumów świata właśnie dla ciebie.

Twój TONGTANG ™ czeka … więc zamów go, lub zapytaj o co chcesz, teraz …

Odbieram Twój tongtangowy e-mail
i pozdrawiam z uśmiechem

Rafał Cichy-Choroniewski
Kraków – Nowa Huta

Pisz na adres e-mail: projekt@tongtang.pl

[uwaga - dodaj adres projekt@tongtang.pl do zaufanych, bo zdarza się, że moje odpowiedzi trafiają do kosza]

albo wypełnij i wyślij formularz kontaktowy (po wysłaniu sprawdź proszę czy wyświetliło się potwierdzenie wysłania):

TONGTANG ™, najlepiej brzmiący tank drum

TONGTANG ™, najlepiej brzmiący tank drum

TONGTANG ™, najlepiej brzmiący tank drum

 

 

 

 

TONGTANG ™ w oczekiwaniu na kuriera